Plungės lopšelis-darželis ,,Vyturėlis‘‘

Mob.867117611

Fak. 8 448 72376

l.d.vyturelis@gmail.com

Lapkričio 4-8 dienomis Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija RIUKKPA pakvietė Lietuvos ikimokyklines įstaigas dalyvauti akcijoje „SPORTUOJANTIS KORIDORIUS“. Akcijos tikslas: skatinti vaikų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, erdvėje - koridoriuje. Mūsų darželyje veiklą organizavome lapkričio 7 dieną ir įsitikinome, kad įgyvendinant vaikų sveikatos ugdymo ir sveikatingumo priemones darželyje puikiai galima išnaudoti visas erdves. Akcijoje dalyvavo visos darželio grupės. Koridoriuose paruošėme kliūčių ruožus, kuriuose reikėjo įveikti virvių ir balionų labirintą, šuoliuoti per lankus, išbandyti pusiausvyrą ant balansavimo takelio „krokodilo“, atlikti estafetę su spalvotomis skarelėmis ir kt. Netradicinę sportinę veiklą užbaigėme linksmu sportiniu šokiu. Vaikams buvo labai smagu. „Sportuojantis koridorius“ suteikė visiems daug teigiamų emocijų bei džiugių akimirkų.
Audronės Norvaišienės inf.

Akcijos akimirkas rasite čia: NUOTRAUKOS