Mieli Tėveliai, darbuotojai,

 

Dėkojame visiems už Jūsų paramą Plungės lopšeliui - darželiui „Vyturėlis“ pervedus 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio.

2018 m. gauta parama 1600 Eur.

Gautos paramos lėšos buvo panaudotos staliukų, žaislų, ugdymo priemonių lentynoms grupėse ir keturioms grupėms maisto išdavimo stalams su spintelėmis įsigyti.

 

Jūsų parama mums labai reikalinga.

 

Pagal LR Seimo priimtus labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymus, Lietuvos gyventojai kasmet iki gegužės 1 d. gali pateikti Mokesčių inspekcijai prašymą, kad jų praeitais metais sumokėjo pajamų mokesčio dalis ( iki 2 proc.) būtų pervesta įmonei ar kitai organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą.

 

Kviečiame Jus pasinaudoti galimybe ir paremti mūsų įstaigą.

 

Įstaigai skirtos lėšos bus panaudotos Jūsų vaikų ugdymo aplinkai gerinti. Labai norėtume po lauko mediniu statiniu pakloti guminę trinkelių dangą dėl saugumo užtikrinimo ir įsigyti inovatyvių ugdymo priemonių.

Kaip galite tai padaryti. Iki gegužės 1 d. kreiptis į Valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinį skyrių ir pateikti prašymą, kad Jūsų sumokėto mokesčio dalį pervestų į lopšelio-darželio „Vyturėlis“ sąskaitą.

Pildyti prašymus pervesti 2 proc.  galite  https://deklaravimas.vmi.lt  internetinėje svetainėje,  pasirinkę formą FR0512 ir užpildę pagal žemiau pateiktą pateiktą pavyzdį.

 

Įstaigos rekvizitai:

 

Paramos gavėjas: Plungės lopšelis- darželis „Vyturėlis“

 

Įstaigos kodas: 191128950

 

Įstaigos adresas: Birutės g. 22 B, LT-90113, Plungė